ROKS-клуб: Вхід | Реєстрація

Слухати Radio ROKS

ще 4 радіостанції
Український Рок
ТНМК - Файне місто Тернопіль
Новий Рок
Nonpoint - Breaking Skin
Hard'n'Heavy
Scorpions - Rhythm Of Love
Рок-Балади
Kansas - Dust In The Wind
Як слухати радіо онлайн

Британці збирають кошти на ілюстровану історію рока для дітей

08.06.2018 724
Фото: kickstarter.com
Одне з британських видавництв запустило кампанію зі збору коштів на випуск книги The History Of Rock For Big Fans And Little Punks. Повідомляється, що це буде перша ілюстрована історія рок-музики для дітей. Книга розповість маленьким рокерам про більш ніж 150 артистів і групах, в числі яких, звичайно, AC/DC, Metallica, Guns N' Roses, Елвіс — всіх не перерахуєш!

Книга розповість про музикантів, починаючи з піонерів рок-н-ролу до зірок XXI століття, все це викладається у 35 главах — в хронологічному порядку. До історіям додадуть посилання на пісні і відео. Книга призначена для маленьких читачів і для ознайомлення всій сім'ї. Залежно від суми пожертвування, різняться і бонуси. Наприклад, за участь певною сумою, можна буде внести в книгу імена своїх майбутніх рок-зірок — якщо ваші молодші грають в рок-групі і вперто бачать себе в рок-н-ролі. Сторінка збору грошей на видання — на платформі Кікстартер.
Поділіться цією новиною з друзями!
Зараз в ефірі
[KAMTUGEZA]
07:00 - 10:00
Раніше звучали
06:57
W.H.I.T.E.
Перемагай
Приєднуйтесь до Radio ROKS!
Radio ROKS в мобільному
Рок-цитата
Кожне життя має свій поріг печалі, й, частіше за все, коли ви переступаєте цей поріг – це змушує вас прокинутись. Steven Tyler

Aerosmith

Добро робити легко!

Допомогаємо дітям разом