-
Поділіться з друзями! 
🔊
Black Strobe — I'm A Man

Елегантність, зручність безпека: кілька аргументів на користь дверей Hörmann

Елегантність, зручність безпека: кілька аргументів на користь дверей Hörmann
10.04.2024 181
Дуже часто у новинах ми чуємо про крадіжки, тому надійний захист майна є просто вимогою часу. Вирішити цю проблему допоможе встановлення сучасних і надійних вхідних дверей. Водночас вони мають ще й гарно виглядати, адже двері вхідні — перше, що бачить гість.

Купити високоякісні вхідні двері пропонує німецька торгова марка Hörmann. Сьогодні це найуспішніший виробник вхідних дверей і гаражних воріт у Європі. Продукція бренду постійно вдосконалюється, модернізується. Тут приділяють особливу увагу навіть найменшим деталям, тому ви можете бути впевнені у якості і надійності дверей. На офіційному сайті Hörmann є фото та детальні описи різних типів вхідних дверей. Тому ви можете обрати потрібний варіант без зайвих зусиль. А якщо виникнуть додаткові запитання, можна звернутися до дилерів компанії.Що варто врахувати перед покупкою?


Якщо ви тільки плануєте купити вхідні двері, зверніть увагу на такі критерії вибору:

 • Матеріал. Металеві конструкції — практичний вибір. Вони надійні, довговічні, стійкі до корозії та впливу різних атмосферних явищ.
 • Шумоізоляція. Обираючи двері, віддавайте перевагу моделям, що мають гарну звукоізоляцію.
 • Бюджет. Якісні та міцні двері не можуть коштувати дуже дешево. Однак якщо йдеться про покупку вхідних дверей, то економія точно недоречна.
 • Визначте свої потреби. Визначте, що саме ви шукаєте в нових вхідних дверях. Наприклад, безпека. Тоді краще обрати варіант і підвищеним захистом. А, можливо, вам потрібна шумоізоляція. Враховуйте це перед покупкою.
 • Загальний стиль оформлення будинку. Вхідні двері мають гармоніювати з архітектурою будинку. Наприклад, сучасний будинок може виглядати краще з мінімалістичними дверима, тоді як традиційний будинок може виглядати краще з класичними дерев`яними дверима.
 • Теплоізоляція. Збереження тепла в будинку – актуальне завдання з настанням зими. Не забувайте про цей критерій.
 • Захист від злому. Не забувайте, що основна функція вхідних дверей – захист від злому і проникнення зловмисників. Перед покупкою варто дізнатися, якими системами захисту обладнані двері. Наприклад, двері Hörmann відповідають найвищим вимогам щодо безпеки і захисту майна. Залежно від моделі двері обладнані системою з 5-ма або 9-ма точками зачинення. Мінімальний клас захисту від злому вхідних дверей Hörmann - RC 2, а найвищий - RC 4. Де вигідно купити якісні вхідні двері?


На ринку – сотні брендів, тому покупцеві часто важко зорієнтуватися. Відмінно зарекомендувала себе продукція компанії Hörmann, яка займає лідерські позиції на європейському ринку виробників дверей. Тут пропонують: 

 1. Великий вибір. Асортимент дверей постійно оновлюється. Компанія відстежує модні тренди. Ви можете обрати не тільки надійні, а й стильні двері.
 2. Гарантія виробника. На всі двері є гарантія виробника - 5 років.
 3. Якість продукції. Ви можете бути впевнені, що двері не втратять форму чи колір тривалий час. Про це свідчать відгуки покупців та європейські сертифікати якості. Навіть через кілька років активної експлуатації двері виглядають як нові.
 4. Легкість догляду. Вхідні двері не потребують підфарбовування чи особливого догляду.
 5. Ціна. Компанія Hörmann пропонує навіть дорогі варіанти дешевше, ніж конкуренти. 

Інформація розміщена на правах реклами

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди грав тільки музику, в яку вірив. Бо фанати дуже чутливі до обману. Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом