-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Dee Snider Tomorrow's No Concern
Раніше звучали
19:14
Бойовий Привіт
БОЙОВИЙ ПРИВІТ ПРОГРАМА 726
⌚ ще раніше
🔊
Dee Snider — Tomorrow's No Concern

18 листопада наша Соня Сотник святкує свій день народження

18 листопада наша Соня Сотник святкує свій день народження
16.11.2023 415
І вже традиційно оголошує збір на два напрямки:
 
1.  Кісткові імпланти для наших поранених. Потреба щоденна і дуже нагальна. Щодня мінно-вибухові уламки нівечать руки і ноги захисників. І щодня Фонд Свої отримує десятки запитів.
 
2.  Фантастична родина з міста Харкова. У цій родині 10 дітей.Семеро з них мама Марія Чупініна взяла під опіку від початку вторгнення. Це діти, яких покинули  у перинатальних центрах з різних причин. У всіх діток складні діагнози і всім їм потрібна особлива турбота та любов. Але ця турбота і любов інколи має реальний грошовий еквівалент. 
 
Ліки, підгузки, одяг, лікарі, обстеження, спеціальне  реабілітаційне обладнання, спеціальне харчування тощо. І такі потреби виникають щодня і ти не знаєш, що може бути завтра у Харкові. Марія справляється. Але з нами зможе дозволити собі більш якісне життя.Соня Сотник: Неможливо уявити величезне серце Марії, вміння кохати і віддавати себе малюкам, її шалену енергію і любов до життя. Марія хоче перемогти систему і робить це щодня маленькими практичними кроками і допомагає робити це іншим. Діти не повинні бути  без турботливих рук і колискової, особливо під час війни. А ми можемо допомогти. 
 

Вітаймо Соню! Ці два напрямки — все, що вона хоче у свій День народження. Номер банки для привітань

 

Фото Lilya Lylyk

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Хтось казав мені недавно: вмирати страшно та важко. Маячня! Вмерти – це легко. Що насправді складно – так це жити. Для кожного. James Hetfield Metallica

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом