-
Поділіться з друзями! 
🔊
Foreigner — Blue Morning, Blue Day

Як зберегти психологічне здоров`я під час війни

Як зберегти психологічне здоров`я під час війни
02.05.2023 482

 

Страшне випробування, яке Україна проходить зараз ставить на карту дуже багато. Українці знають за що вони боряться і знають, що платять за це неймовірну криваву ціну. Сотні тисяч – на передовій, мільйони у вимушеній еміграції, сотні тисяч були змушені втікати із зони бойових дій, втративши все, багато хто перебував на окупованій території. 
Звісно, усе це має жахливі психологічні наслідки, з якими буває дуже складно, а іноді просто неможливо, впоратись самотужки. Саме тому для подолання негативних наслідків та ефективного вирішення будь-яких психологічних проблем БО Центр психічного здоров’я і травматерапії "Інтеграція" в рамках проекту USIАD "Розбудова стійкої системи громадського здоров’я" об’єднав висококласних фахівців зі всіх куточків країни. Вже з початку травня цього року вони надаватимуть безкоштовну психотерапевтичну допомогу ветеранам та членам їх сімей, а також іншим вразливим групам населення, котрі пережили важки травматичний досвід через російську агресію.
 
Цей проект дуже корисний для:
  • Визволених з полону
  • Внутрішньо переміщених осіб
  • Людей, які втратили члена сім’ї на війні
  • Демобілізованих військовослужбовців
  • Членів родин військовослужбовців
Radio ROKS рекомендує і закликає: будь ласка не дозволяйте своєму станові погіршуватись, звертайтесь, вам допоможуть. Працювати зі спеціалістами щодо стану психічного здоров’я це нормально та іноді потрібно.
 
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я переповнений брудом та гітарами... Syd Barrett Pink Floyd

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом