-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ace Frehley | Kiss — Lick It Up

Проксі: що це таке і як правильно обрати проксі-сервер

Проксі: що це таке і як правильно обрати проксі-сервер
26.04.2023 834
Особливості проксі-сервера охоплюють підвищену безпеку, приватний перегляд, перегляд і прослуховування, доступ до контенту, залежного від місця розташування, і запобігання перегляду співробітниками небажаних сайтів або сайтів, що відволікають.

Що таке проксі-сервер для чайників і для чого потрібен

Проксі-сервер - це система, що підтримує функціонування шлюзу між користувачами та Інтернетом. Таким чином, це допомагає запобігти проникненню кібер-зловмисників у приватну мережу. Ось для чого потрібен проксі-сервер:

  • Щоб приховати дані користувача. Проксі-сервер анонімізує доступ, не дозволяючи стороннім службам визначати IP-адресу клієнта.
  • Для стиснення даних. Проксі служить для економії використання зовнішнього трафіку. У рамках алгоритму стиснення інформація стискається і передається кінцевому користувачеві.
  • Для гарантування роботи локальної мереж. Проксі-сервер можна налаштувати так, щоб усі комп'ютери, підключені до локальної мережі, могли через нього звертатися до джерел. Цей захід працює і у зворотний бік - зовнішні сервіси не зможуть отримати доступ до комп'ютерів у локальній мережі, але можуть надсилати запити через проксі.

Використовуючи проксі-сервер, можете заблокувати доступ до певних сайтів або обійти заблоковані сайти чи веб-сторінки.

Як правильно обрати проксі-сервер

Хоча всі проксі-сервери надають користувачам альтернативну адресу для користування інтернетом, існує кілька різних типів, кожний з котрих має власні переваги. Розуміння деталей, що стоять за переліком типів проксі-серверів, допоможе зробити вибір, виходячи з ситуації використання і конкретних потреб:

Проксі-сервери центрів обробки даних - найдешевші та найшвидші, але їх легко виявити. Вони найкраще підходять для незахищених веб-сайтів, випадків, коли потрібна швидкість або коли потрібно отримати доступ до контенту з географічними обмеженнями.

Резидентні IP-адреси входять до великих пулів проксі-серверів, які постійно змінюються, і їх важко заблокувати. Найпопулярніші випадки використання включають моніторинг пошукових систем, великомасштабний веб-скрепінг.

Проксі-сервери провайдера (також звані статичними домашніми проксі-серверами) - це щось середнє між першими двома, швидкі і їх важко виявити. Ці IP-адреси ідеально підходять для завдань з інтенсивним трафіком або доступу до захищених веб-сайтів, які вимагають постійної ідентифікації.

Мобільні проксі-сервери мають найкращу репутацію. Вони можуть працювати з мобільними веб-сайтами, їх найважче заблокувати. Мобільні проксі-сервери використовуються для найскладніших веб-сайтів, таких як соціальні мережі, а також для тестування мобільних додатків.

Мобільні проксі - найкраща альтернатива проксі

Відмінний спосіб анонімно і надійно одержати доступ до Інтернету. Вони можуть використовуватися як підприємствами, так і окремими особами для отримання доступу до веб-сайтів, заблокованих у їхньому регіоні або країні, а також для перевірки реклами, географічного таргетингу та анонімного перегляду.

Мобільні проксі особливо корисні для підприємств, яким необхідно отримати доступ до веб-сайтів з різних країн або регіонів без необхідності купувати кілька SIM-карт. З мобільними проксі можете використовувати одну SIM-карту мобільного оператора і легко перемикатися між різними IP-адресами.

Це дає змогу компаніям залишатися анонімними під час доступу до веб-сайтів із різних регіонів або країн. Крім того, мобільні проксі-сервери дають змогу підприємствам швидко й ефективно перевіряти рекламу без необхідності перемикання між кількома SIM-картами.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

У мого сусіда була тачка Лада. У чому різниця між  Ладою та вівцею? На вівці не так соромно їздити. Brian Johnson AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом