-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Queen Another One Bites The Dust
Раніше звучали
10:07
The Rasmus
First Day Of My Life
09:36
Фома і Мандри
Українскьий військовий забіг
⌚ ще раніше
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Queen — Another One Bites The Dust
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Як можна перекинути гроші з картки на картку в Україні

Як можна перекинути гроші з картки на картку в Україні
10.04.2023 1109
Швидкий переказ грошей з картки на картку давно став уже звичним для мільйонів українців. Але все ж, коли йдеться про переказ між картками різних банків, то способи швидкого переказу не завжди очевидні.

Переказ коштів з картки на картку - популярна послуга в Україні

Переказ грошей з картки на картку - це зручний і швидкий спосіб відправити або отримати гроші без відвідування банку. Це незрівнянно зручніше і швидше, ніж надсилання поштовим переказом на відділенні або за допомогою будь-яких інших офлайн-сервісів.

Переваги очевидні:

  • ви можете переказувати гроші в будь-який час і в будь-якому місці, де є доступ до інтернету;
  • ви не витрачаєте час і гроші на поїздку в банк або пункт обслуговування;
  • ви не потребуєте відкриття додаткового рахунку або реєстрації в системі;
  • ви можете контролювати стан свого переказу онлайн;
  • у низці випадків ви можете вибирати найвигідніший тариф і спосіб підтвердження переказу.
Тарифи за переказ грошей з картки на картку

Тарифи за переказ коштів з картки на картку залежать від банку, платіжної системи, валюти та напрямку переказу. Зазвичай тариф складається з фіксованої комісії та/або відсотка від суми переказу.

Наприклад, комісія за переказ між картками в межах одного банку нерідко становить 0%. Але переказ між картками різних банків України вже проходитиме з комісією. Виключення становлять хіба що банки-партнери. Розмір комісії залежить від політики банку щодо особистих і кредитних коштів, плюс ще є вплив законодавства і кон'юнктури ринку.

Деякі банки пропонують пільгові тарифи для своїх клієнтів або для певних категорій одержувачів (наприклад, пенсіонерів або студентів). Незважаючи на всю очевидну зручність такого способу, далеко не всі банки в Україні мають достатньо функціональний електронний банкінг, що швидко працює. Але в Україні існує безліч сервісів, які надають таку можливість власними технічними засобами.

Як можна перекинути гроші з картки на картку

Далі ми розповімо про три найпопулярніші та перевірені сервіси переказу грошей з картки на картку в Україні: EasyPay, Портмоне та Айпей

  • EasyPay
Це універсальний сервіс для оплати різних послуг і переказу грошей з картки на картку. Вам потрібно буде зареєструватися на сайті або в мобільному додатку EasyPay, прив'язати свою банківську картку і вибрати одержувача переказу. Ви можете вказати номер телефону, номер картки або номер гаманця EasyPay одержувача. Комісія за переказ становить 1% від суми, але не менше 5 гривень. Переказ здійснюється миттєво або протягом декількох хвилин.

  • Портмоне
Ще один зручний сервіс для переказу грошей з картки на картку. Для цього вам також потрібно зареєструватися на сайті або в додатку Портмоне, прив'язати свою банківську картку і вибрати одержувача переказу. Принцип зазначення одержувача схожий - ви можете вказати номер телефону або номер картки одержувача. Комісія за переказ становить 0,5% від суми, але не менше 2 гривень. Переказ теж здійснюється практично миттєво або протягом декількох хвилин.

  • Айпей
І ще один популярний і багаторазово перевірений на практиці сервіс для переказу грошей з картки на картку. Його плюс у тому, що вам не знадобиться реєстрація. Перекази можна робити без реєстрації та авторизації в режимі онлайн, між картами з логотипами Visa або MasterCard, випущеними банком України.

Для цього вам потрібно зайти на сайт або у фірмовий застосунок, вказати номер своєї картки та номер картки одержувача. Сервіс підтримує картки Visa і Mastercard будь-яких банків України. Комісія за переказ становить 1% від суми, але не менше 5 гривень. Транзакція проходить, як правило, теж практично миттєво.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Мене дістали розмови про те, що рок-н-ролл – це справа молодих. Що тільки молодь має право з чимось боротись та протестувати. Повірте, у людей нашого віку теж повно проблем та обурення! Roger Daltrey Who

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом