-
Поділіться з друзями! 
🔊
UFO — Belladonna

Навушники: переваги використання та характеристики

Навушники: переваги використання та характеристики
30.11.2022 615
Навушники — невід'ємний атрибут активного життя. Насолоджуватися улюбленою музикою можна під час прогулянок, занять спортом, прибирання чи подорожей. З ними зручно відповідати на дзвінки, дивитися відео та навіть спати. Більшість моделей підходить для роботи зі смартфоном, ПК, ноутбуком, ігровими приставками.

Переваги використання навушників:

 • ізоляція від стороннього шуму;
 • мобільність;
 • компактність;
 • стильний зовнішній вигляд;
 • відмінна якість звуку;
 • наявність вбудованої пам'яті та плеєра.
Щоб купити навушники в Україні, важливо визначитися з конфігурацією, зовнішнім виглядом та призначенням. Також гаджет повинен підходити за формою, оскільки кожна людина має різну будову вух та рівень активності.Типи та характеристики


Залежно від конструктивних особливостей навушники бувають наступних видів:

 1. Повнорозмірні. Найбільш комфортна модель, не тисне на вуха і повністю їх охоплює. Оснащені потужними випромінювачами, тому забезпечують високу якість звуку. Зручні для дому чи дороги.
 2. Відкриті. Мають трохи відкриті амбушури, тому відтворюють більш відкритий і повітряний звук, схожий на прослуховування колонок. Модель підходить тим, хто займається майстерингом музики у студії.
 3. Закриті. Допомагають ізолюватись від будь-яких сторонніх шумів. Мають попит серед музикантів для запису пісень. Підходять для любителів дивитися фільми у навушниках, не створюючи незручностей оточуючим.
 4. Накладні. Візуально схожі з повнорозмірними, але мають менші розміри амбушурів та чашок. Акуратно накладаються на вушні раковини, не охоплюючи їх. Через легку вагу їх зручно брати в поїздки.
 5. Внутрішньоканальні. Портативна, універсальна та зручна модель. Гаджет вставляється глибоко у вушний канал і знаходиться ближче до барабанних перетинок. Забезпечує високу якість та деталізацію звуку. У комплект зазвичай входять силіконові наконечники для захисту та більшого комфорту.
 6. Вкладиші. Мають форму краплі та легко вставляються у вушну раковину. Ця модель не передає високоякісний звук, але цінується за компактний розмір та зручність.
 7. З шумопоглинанням. Гаджет з технологією ANC блокує та поглинає небажані шуми. Зручні для поїздок у транспорті.
 8. Бездротові. Не мають проводів, сумісні з різними пристроями та забезпечують чисте звучання. Підходять для спорту та повсякденного використання, оскільки зручно та міцно вставляються у вуха.
Купуючи навушники, важливо визначитися з тим, куди вони підключатимуться, який контент в них слухатимуть та в яких умовах. Також варто звернути увагу на діапазон частот. Чим вище цей показник, тим якісніше звучання. Оптимальний варіант — від 20 до 20000 Гц. Професійні моделі мають частотний діапазон від 5 Гц до 45000 Гц.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я обираю жити, а не просто існувати! James Hetfield Metallica

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом