-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Deep Purple — Perfect Strangers

Для бажаючих купити квітку еустому. Коротка довідка

Для бажаючих купити квітку еустому. Коротка довідка
21.11.2022 702
Еустома або лізіантус – одна з найпрекрасніших букетних рослин, витончена і вишукана. Але в Україні вона лише набирає популярність, тому покупців, які роблять вибір на її користь, ще досить небагато. Саме тому букети з лізіантусу виглядають дуже оригінальним подарунком, який навряд чи побачиш щодня. Якщо Ви бажаєте вибрати нестандартний букет, вражаючий своєю красою, пропонуємо звернутися до найвідомішої флористичної компанії Украфлора, де існує можливість купити квітку еустому найвищого ґатунку та бездоганної свіжості.

Що собою представляє еустома-лізіантус

В дикій природі ця рослина зустрічається на півдні США, в Месиці, Панамі та на деяких Карибських островах. На своїй батьківщині вона росте на відкритих просторах невисокими кущиками, усіяними синіми квітками. Якщо порівняти дикий лізіантус із знайомими нам рослинами, то він нагадує дещо середнє між маком та дзвіночком. Але селекціонери так добре попрацювали з рослиною, що вона стала майже невпізнана, а кращі махрові сорти можуть сміливо конкурувати навіть з трояндами. До переваг букетної еустоми належать:

  • надзвичайно витончений вигляд рослини з пишними або елегантними квітками-спідничками, що густо розташовані на спільному стеблі;
  • різноманітне забарвлення – від незаймано-білого до густо-насиченого фіолетового чи рожевого, а також білі з синьою або бузковою облямівкою пелюсток;
  • властивість бутонів виглядати по-різному на певних стадіях цвітіння, зберігаючи при цьому загально естетичний вигляд;
  • здатність гармонійно поєднуватися зі своїми співродичами та з рослинами інших видів;
  • неабияка стійкість у зрізі (до 20-24 днів) при мінімальному догляді.
Також перевагою еустоми є те, що монобукети з неї не потребують додаткового оформлення, їм стає елегантне листя та довгасті квітконоси, що надають букету невимовної мальовничості. Це щодо естетики, а з практичної точки зору ця особливість впливає на ціну, адже навіть одна гілочка еустоми – це майже готовий оригінальний букет, який при своїй красі досить недорого коштує. Невиразно чарівні букети з еустоми замовляють для найурочистіших подій у житті – на ювілеї, заручини, весілля, народження дитини. Тому в асортименті солідних компаній, зокрема, Ukraflora, ці прекрасні та непересічні квіти займають не останні позиції. З ними дуже люблять працювати професійні флористи, складаючи монобукети та створюючи вражаючі багаторівневі квіткові композиції. В інтернет-каталозі Украфлори представлені фото авторських букетів за участю неперевершеної красуні-еустоми.

Партнерський матеріал

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Стати моєю старою – було б найкращою пенсією для будь-якої жінки... Mick Jagger Rolling Stones

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом