-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
AC/DC — Are You Ready

Срібні чоловічі ланцюжки – різні техніки плетіння, дизайни та ціни

Срібні чоловічі ланцюжки – різні техніки плетіння, дизайни та ціни
15.11.2022 491
Ланцюжки із срібла в різних розмірах представлені на суд споживачів і відрізняються виконанням в залежності від марки ювелірного бренду та колекції. Вирізняє вироби насамперед тип плетіння.Продаж зробив доступними різні екземпляри, тому у покупців є можливість оцінити срібні чоловічі ланцюжки і придбати той, що прийшовся до смаку і «по бюджету».

Сказати, який варіант користується найбільшим попитом, складно. Експерти УкрЗолото не називають якийсь окремий тип фаворитом. Але закономірно, що джентльмени вибирають прикраси, які відрізняються не лише красою, а й супер-міцністю. Добре, що всі представлені вироби дуже якісні, і кільця з'єднують так, що розірвати їх вручну практично неможливо. Враховуючи, що представники сильної статі ведуть активний спосіб життя, всі аксесуари мають витримувати цю активність.

Вартість представлених зразків залежить від марки виробника, ваги та особливостей конструкції (застібки). Але, як правило, ціна позиціонується як демократична, тому із придбанням стильного аксесуара впорається будь-який бюджет. Тим більше, що ціновий діапазон широкий.

Стильні комбінації

Носити ланцюжок можна соло. Це самодостатній аксесуар здатний легко вписати в будь-який стиль та образ. Але його можна носити комплектом з іншими прикрасами. Так, замовити як оригінальне доповнення можна:

  1. підвіску;
  2. оберіг;
  3. хрестик;
  4. кулон (знак зодіаку, наприклад).
Щоб урізноманітнити пропозицію, майстри використовують різні покриття і техніки обробки металу. Висока проба срібла (925) гарантує якість виробу і його зносостійкість. Щодо візуальних ефектів, то тут доступні такі рішення, як:

  • Срібні ланцюжки з позолотою;
  • Моделі з чорнінням;
  • Версії з родієвим покриттям.
З позолотою вироби виглядають дуже розкішно, підкреслять ваш смак і елегантність. Але якщо ви віддаєте перевагу незвичним аксесуарам - нема кращого рішення, ніж те, що називають ланцюжки чоловічі срібні з чорнінням. Такі прикраси, дякуючи покриттю, стають схожим на антикварні шедеври. Ну і не менш популярними є ланцюжки з родієвим покриттям. Унікальність цього рішення не тільки в тому, що метал набуває додаткового блиску, але і в тому, що носити ланцюжок буде безпечно, навіть якщо у вас схильна до алергії шкіра.

Перед покупкою також варто звернути увагу на застібку. Вона має бути простою, але надійною. Тоді не має значення, яким видом спорту ви займаєтеся… замок не розкриється сам по собі і ланцюжок не впаде.Оскільки виробів дуже багато і кожен має свої особливості, експерти UkrZoloto радять оцінити візуальний ряд з допомогою фото. Але ознайомитися з описами виробів теж не буде зайвим. Так ви дізнаєтеся і про тип плетіння, і про вид покриття, і про стилістику виробу.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Нам часто казали: «ви занадто бездоганні». Авжеж, це приємно чути, але це неправда. Бездоганність – це справжній порок.  Don Henley Eagles

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом