-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Куди поїхати на вихідних зі Львова

Куди поїхати на вихідних зі Львова
15.09.2022 937
Львів у будь-яку пору року завжди приймав безліч туристів. Але зараз багато українців вимушено переїхали до цього міста, вважаючи його більш безпечним, також багато бізнесів здійснили релокацію. Місто Лева гостинно приймає, годує, розважає нових мешканців. Але коли всі пам’ятки міста вже вивчені, що подивитись у вихідні? Пропонуємо кілька місцин у Львівській області, куди легко дістатися автівкою, яку варто орендувати у Львові.

1. Жовква

Відстань: 25 км

Пам’ятки: Жовківський замок, всесвітньовідома оборонна синагога, кілька старовинних костьолів та церков, історична Ринкова площа  – все це розташоване в старому центрі міста. До Жовкви треба їхати, якщо після гучного мегаполіса хочеться зануритися в затишну атмосферу невеликого старовинного міста.

2. Олесько

Відстань: 74 км

Пам’ятки: Олеський замок та парк навколо на пагорбі серед заплави річки Ліберція, з якого відкриваються мальовничі краєвиди. В підземеллі розташований атмосферний ресторан Гридниця. Також варті уваги колишній монастир капуцинів, де зараз розташовані фонди Львівської картинної галереї, та діючий Костел Пресвятої Трійці. На те, щоб переглянути всі олеські пам’ятки, ледве вистачить одного дня.

3. Підгірці

Відстань: 88 км

Пам’ятки: Підгорецький замок – фортеця-палац, в якому зупинявся Оноре де Бальзак і, кажуть, досі мешкає привид білої пані. Італійський парк навколо замку особливо яскравий восені. Також можна відвідати Пліснесько - давньоруське укріплене поселення, залишки якого збереглися на схилах горбів Вороняків.

4. Сколівські Бескиди

Відстань: 110 км

Пам’ятки: національний природний парк займає кілька десятків гектарів на території Сколівського, Турківського та Дрогобицького районів. Якщо шукати адресу в навігаторі, варті уваги водоспад Гуркало на річці Великій Річці та Кам'янецький водоспад на річці Кам'янка, до яких можна доїхати автівкою. А от на вершини гір, куди ведуть туристичні стежки, доведеться йти пішки. Але воно того варте, адже це – справжні Карпати.

5. Тустань

Відстань: 120 км (село Урич Сколівського району Львівської області)

Пам’ятки: головне – це унікальне дерев’яне місто-фортеця Тустань, побудоване високо на скелях на тлі мальовничих Карпат. Також на Урицьких скелях збереглась найбільша в Україні колекція зображень-петрогліфів, тобто наскельних малюнків. Неподалік є бальнеологічний курорт Східниця.

Щоб поїхати за місто на вихідні чи пересуватися Львовом у справах, необов’язково мати своє авто. Адже автівку в ідеальному стані можна орендувати лише від 18 гривень за добу. Дізнавайтесь детальні умови на сайті https://ukr-prokat.com/orenda-avto/lviv. Та не забувайте під час подорожі вмикати улюблене радіо!

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Колись я відривався на повну: наркотики, п‘янки і все таке... а потім, раптом, зрозумів, що люблю цих засранців: Міка, Чарлі і всіх інших... тому моє місце в Роллінг Стоунз нерозмінне. Keith Richards Rolling Stones

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом