-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Які автомобілі обирають лідери рок-гуртів

Які автомобілі обирають лідери рок-гуртів
12.08.2022 872
Лідери рок-гуртів – люди, які зазвичай люблять не лише музику, а й мають багато інших цікавих захоплень. Одне з них – хороші дорогі автівки. Тож розглянемо кілька прикладів авто, які обрали для себе фронтмени та фронтвумен відомих рок-груп.

Яскраві постаті світу рок-музики та їх авто

Під Таунсенд з гурту The Who свого часу цілих 5 років заощаджував кошти на автомобіль своєї мрії «Мерседес S 600 Пульман». Дехто зауважує, що для людей покоління Таунсенда такий вибір не є типовим, та тут лиш можна сказати, що класика ніколи не втрачає актуальності. Особливо вдало авто доповнили шини Goodyear.

Фредді Мерк’юрі, творчість якого цінують і після того, як співака не стало, також володів вишуканим смаком у підборі автомобілів. Цікавою сторінкою в житті біографії співака стала його любов до машини «Студебекер», чемпіона 1950. Саме цю автівку співак виграв у конкурсі. Можливо, цей факт теж став причиною любові Фредді до згаданого авто.

Джон Леннон придбав свій «Ролс Ройз» у 1967 році, як тільки цю машину побачив світ. Фронтмен відомої «ліверпульської четвірки» користувався згаданим авто з 1967 по 1974 рік.

Хоча пристрасть до хороших та дорогих автівок часто приписують лише чоловікам, для жінок вона часто є не менш характерною. Яскравий приклад цього – Сьюзі Кватро. Ця рок-виконавиця відкривала автомобільний фестиваль у 1982 році. Вона очолила колону машин на «Остін Рубі» і дуже любить це авто й досі.

Метью Беламі та його Ламборгіні

Особливої уваги заслуговує фронтмен групи Muse Метью Беламі зі своїм «Lamborghini Aventador». Музикант дуже любить цю марку авто та навіть був відвідувачем музею Ламборгіні. Однак специфіка життя у рідному місті накладає свій відбиток, тож там артист користується Mini, адже у заторах така автівка є зручнішою.

Попри те, що далеко не всім поталанило мати такі дорогі й престижні авто, як всесвітньо відомим лідерам рок-колективів, кожен не менше цінує власний автомобіль. Тому, аби машина перебувала у хорошому стані, варто дбати про її своєчасне обслуговування, а за потреби – ремонт та заміну запчастин, які вийшли з ладу. На сайті магазина Болти та гайки можна знайти такі запчастини.

А якщо повернутися до моделі Ламборгіні, якою користується Метью Беламі, тут можна відзначити кілька цікавих фактів про автомобіль:

  • Цей суперкар випускався у період з 2011 по 2021 рік.
  • Спочатку виробник випустив усього лиш 4 тисячі таких авто. Робити виробництво цієї моделі Ламборгіні масштабнішим не планувалося. Однак клієнтський запит усе змінив. Тисячі забезпечених автолюбителів з усього світу хотіли собі таку машину. Тож, урешті, їх вийшло понад 10 тисяч. Ба більше, саме ця модель авто стала найбільш успішною за всю історію Ламборгіні. Тож тут можна відзначити лиш те, що у Метью Беламі відмінний смак.
  • В рамках випуску моделі «Lamborghini Aventador» є різні модифікації цієї машини. Наприклад, «Aventador LP720-4 50° Anniversario» – це дуже лімітована версія автомобіля, в рамках якої було випущено усього лиш 100 автівок купе та 100 родстерів.
Одним словом, машина і справді цікава. А якщо говорити про інші захоплення Метью, то серед них, у тому числі, й дорога нерухомість. Наприклад, серед її об’єктів – вілла у Малібу та кілька квартир і будинків.

Окрім музики, артист має й інші цікаві уподобання. У нього є виноробня, а також ферма, де утримується близько півторасот овець. Тож можна лише зробити висновок, що талановиті у своїх сферах люди часто є дуже різнобічними та цікавими. Побажаймо Метью хороших нових треків на натхнення для творчості. А стильний Ламборгіні хай завжди буде його надійним супутником.

Партнерський матеріал

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Нам завжди кажуть – ви випустили один і той самий альбом 12 разів поспіль... Але це помилка... взагалі-то, 13 разів... Angus Young AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом