-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Alter Bridge — Broken Wings

10 найвідвертіших рок-хітів

10 найвідвертіших рок-хітів
15.02.2022 5446
Вони переважно повільні і м'які, хоча дехто з рокерів навіть ніжні почуття висловлює у стилі "хард". Їх об'єднують романтичні, а подекуди непристойні тексти. Ці пісні потрапили в перелік найсексуальніших від журналу Billboard, але деякі – в "брудний список" Батьківського комітету США. 
 
Кріс Айзек, Wicked Game. Поважний Billboard, який визнав цю пісню однією з найсексуальніших, пише про автора: "Тоді, в 91-му, він міг проспівати навіть меню в ресторані, і жінки вже починали б роздягатися. Зрештою, Кріс дав дещо і чоловікам: у кліпі на пісню фігурує мокра, напівоголена Хелена Крістенсен". Найеротичнішим текстом пісні називають рядок про несамовиті вчинки, на які людина здатна в несамовитому бажанні. Згодом хто тільки не переспівав її – Slipknot, R.E.M., НІМ і навіть Джонні Депп. Але ми пропонуємо оригінал.
 
 
 
Останньою у півсотню найсексуальніших вскочила пісня Urgent ("бігом") від гурту Foreigner. Вона побувала у Hot 100 восени 81-го. Як пише Billboard, цей гурт найбільше відомий своїм прагненням знати, "what love is", але тієї осені рокери не були настільки ж романтичними. З пісні, у якій ідеться про поклик тіла, а не серця, журнал виділив рядок: "Я не прагну тривалого кохання, я знаю, що мені треба, і хочу це отримати найшвидше".
 
 
 
Єдине, що я хочу – викликати в тобі любов. Так можна перекласти назву пісні All I Want To Do Is Make Love To You американського гурту Heart, яка ледь-ледь не дотягнула до 1 рядка гарячої сотні у травні 90-го. Незрозуміло, чому вона посіла лише 42 місце серед 50-ти найсексуальніших. У ній дівчина детально розповідає, як підібрала вночі промоклого попутника, як закохалася з першого погляду, як в готелі хлопець пробудив у ній жінку, яка тепер жалкує, що не може пов’язати з ним долю.
 
 
 
"Сексуальний гімн 80-х авторства Def Leppard залишається таким і зараз, і на всі часи. Навіть Ваша бабуся наспівувала б його залюбки". Так пише журнал Billboard про пісню Pour Some Sugar on Me, яку він поставив на 31-ше місце в переліку 50-ти найсексуальніших пісень. Як найзвабливіший її рядок журнал наводить слова: "В тебе є персики, я маю крем. Смакуймо разом цей солодкий тандем!".
 
 
 
1 вересня 90-го року до 3-го рядка гарячої сотні дісталася пісня Unskinny Bop гурту Poison. Журнал Billboard викриває: “Поки Брет Майклс не став режисером власного телешоу “Холостяк”, він віддавав перевагу жінкам з найменшим набором вимог". І ще цитата: "гітарист гурту ДеВілл зізнався, що у фразу "unskinny bop" автори не вкладали якогось конкретного значення, і закликав слухачів умикати уяву". А щоб полегшити цю задачу, Білборд наводить рядок пісні: "В кінці перегонів, люба, ми побачимо, хто кого осідлав". Твір, що посів 29-й рядок у переліку 50-ти найсексуальніших пісень:
 
 
 
Пісні Sledgehammer Пітера Ґебріела, яка у липні 86-го очолила гарячу сотню, Білборд відвів 23 місце серед 50-ти найсексуальніших пісень. Вибір пояснили так: "Еротизму не надто багато у звучанні пісні, але вірне прочитання її тексту змушує червоніти. Ви ж не думаєте, що мова йде про інструменти, чуючи терміни "кувалда", "вагонетка" і "великий ківш". Алегорію бачимо і в рядку, процитованому журналом: "дай солоденьких фруктів зі свого диво-кошика".
 
 
 
Led Zeppelin, Whole Lotta Love. Дотепні оглядачі так показують нам своє сприйняття широковідомої пісні: "Ніхто не встоїть перед потужним рок-магнетизмом, згенерованим вокалом Планта і 10-поверховими рифами Пейджа. Запевнюючи зі стогоном і гарчанням, що він  захистить свою бебі іззаду, Плант випромінює бездонну хтивість, притаманну шанувальникові группі-дівчат". Як найвідвертішу фразу пісні можна навести рядок "Я віддам тобі кожен дюйм свого кохання".
 
 
 
В альбомі Back in Black від AC/DC повно текстів, до яких можна висунути претензії в аморальності. Але до списку батьківського комітету США потрапила пісня Let Me Put My Love into You. Відзняте відео на неї не вийшло на телеекрани саме з цієї причини. То чим же не догодила пісня, де йдеться про стосунки між статями? Її слова можна розцінити по-різному, але батьківський комітет стояв на своєму, тикаючи на саму назву пісні: "Дозволь помістити мою любов в тебе".
 
 
 
W.A.S.P., Animal. Комітет інформування батьків поставив пісню на 9 місце в числі 15-ти найбрудніших чи то небажаних для дітей. У змісті поборники моралі побачили одразу і міжстатевий контент, і ненормативну лексику. Повна назва пісні – Animal (Fuck Like a Beast). А йдеться у ній про фантазії молодика щодо своїх потенційних коханок. Поведінка музикантів на сцені і тексти їхніх пісень не раз приносили їм судові позови, які, втім, вони здебільшого вигравали.
 

 
Платівка Defenders of the Faith гурту Judas Priest побачила світ у січні 84-го. А рівно за рік по тому її пісня Eat Me Alive потрапила до "переліку найбрудніших" від батьківського комітету США. Причина – тексти про інтимні стосунки. Гітарист K.K. Давнінг потім пояснив, що цей крок використовували у той чи інший спосіб безліч гуртів заради скандальної слави: "Ми хотіли подражнити громадську думку, і вже точно без натяків на аморальність, в чому звинувачує комітет. Ми, безперечно, розуміли, що пісня епатажна і приверне увагу преси".
 
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Багато хто говорить про мене як про революціонера гітари. Це неправда. Все що я роблю – це копіюю Бі. Бі. Кінга. Eric Clapton

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом