-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Europe — Rock the Night
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

10 пісень для вишуканої акустики

10 пісень для вишуканої акустики
21.12.2020 5882
Одна й та ж сама пісня з динаміка телефона, з навушників та з крутих колонок, на кшталт акустики Harman Kardon за посиланням https://www.moyo.ua/ua/foto_video/audio/muzykalnye_centry/harman-kardon/, може звучати зовсім по-різному. До того ж, тільки за допомогою якісних колонок можна почути всі "фішки" і "пасхалки", які ховають у своїх композиціях рок-митці. Існують треки, які буквально створені для відтворення якісною акустичною системою з гучним звуком. Більшість із них — відомі рок-хіти. 

 
Three Days Grace - I Hate Everything About You
 

Наступного року ця пісня святкуватиме своє повноліття! Свого часу вона була своєрідним гімном коханців, одою складним стосункам, улюбленицею фанатів чуттєвого рока. Про що говорити, якщо композиція досі залишається актуальною. А фанати Three Days Grase взагалі називають її "золотим" хітом. Текст пісні легкий для сприйняття на слух. Навіть людина, яка майже не знає англійської, може в загальних рисах зрозуміти, про що в ній ідеться. Але головна умова для цього — якісна акустика. Слухати її краще, використовуючи портативну колонку, а найкраще — акустичну систему з сабвуфером. 

 
 
Black Sabbath — Psychophobia
 
Представлена в альбомі Cross Purposes композиція Psychophobia — це не найпопулярніша робота гурту Black Sabbath. За кількістю прослуховувань вона, поступається трекам Paranoid чи Iron Man. Втім, "Психофобія" також заслуговує уваги. Її "родзинка" — це дивовижні переходи. Всього за 3 хвилини ритм змінюється кілька разів поспіль. Спочатку пісня звучить розмірено й спокійно, а потім розкривається з зовсім іншого боку.
 

 
Trivium — Until the World Goes Cold
 
Ця пісня сподобається фанатам творчості Trivium і слухачам, які досі не знайомі з цим гуртом. Метафоричний текст про останню битву за владу якнайкраще підходить під брутальний музичний супровід. Елементи екстремального вокалу, потужні ударні та напружена атмосфера — особливості, завдяки яким Until the World Goes Cold часто можна зустріти в плейлистах відданих фанатів жанрів "хеві-метал" та "прогресивний метал".
 

 
Sum 41 — Fatlip
 
Композиція, яка здатна дивувати. Вона поєднує в собі кілька жанрів і декілька характерів. Це симбіоз хіп-хопу, панк-року й репкору. Здавалося б, це жанри з різних світів. Але ж як звучить! Випущена пісня ще у 2001, тому деякі нью-фаги навіть не знають про її існування. А варто знати! Адже це історія. "I'm sick of always hearing act your age" — співає Дерік Уілбі. І з ним погодяться мільйони молодих душею рокерів. Адже відриватися можна в будь-якому віці.
 
 

Rialto — Monday Morning 5:19
 
Сумна пісня про нерозділене кохання, про невірність. Аби передати понурий настрій головного героя, автори композиції створили громове оточення за допомогою концертних литаврів — велетенських барабанів з дуже низьким звуком. Тому з динаміків телефонів чи ноутбука цей ефект не почуєш зовсім. Для прослуховування пісні необхідні якісні колонки з хорошими басами.
 

 
Nightwish — Gethsemane
 
Симфо-метал взагалі є одним із найбагатших жанрів рок-музики, і ця композиція якнайкраще доводить сказане. Вона насичена найрізноманітнішими інструментами і ефектами — від високих фортепіанних переспівів до низької громовиці ритм-секції. То ж вам знадобиться акустика з максимально широким частотним діапазоном. Крім того, аби передати оточення звуком, як у симфонічному театрі, знадобиться акустика архітектури "5.1".
 

 
Pink Floyd — Comfortably Numb
 
Це одна з найвідоміших пісень Pink Floyd, знана своїми двома гітарними соло. Вона унікальна ще й тим що не накладається на інші пісні в альбомі. Загалом "The Wall" замислювався як концептуальний альбом про самотність і відчуження, і "Comfortably Numb" передає цей стан якнайкраще. Для цього автори використали реверберацію — ефект відлуння. Найкраще він вражає при прослуховуванні через акустичну квадросистему.
 

 
Queen — Bohemian Rhapsody
 
Королева верхівок чартів, шедевром помпезності, пихатості і блиску. Ці якості простежуються в півдесяткові (!) різних форм, які автори вмістили у шість хвилин твору. Зокрема: рок, оперу, класику і позаземні поп-мотиви. Варто згадати, що цей шедевр було визнано піснею тисячоліття. То ж, чи варто позбавляти себе величі, вкладеної в неї авторами, слухаючи композицію на неякісній акустиці?
 

 
Uriah Heep — Sympathy
 
Світ почув її 1976-го в альбомі "Firefly". В рецензії на платівку видання AllMusic назвало її звучання "чистим, натуральним, як в успішні для гурту ранні 70-ті". І справді звук гітари на вступі нагадує нам про струмок у тихому лісі. Бас-гітара задає унікальний ритм, а голос нового вокаліста Джона Лоутона у його найсильніші моменти просто гіпнотизує. Та це ще не все, для гітари було застосовано реверберацію, яка дає нам ілюзію велетенського закритого простору. Слухати пісню радимо через квадросистему.
 

 
Muse — Uprising
 
Журнал NME віддав гурту Muse першість у майстерності живого виконання. І ми про це згадали не дарма. Саме концертні записи гурту сповнені тієї об'ємності, яку складно повторити в студії. А присутність десятків тисяч публіки додає звучанню величі, грандіозності. Чи варто казати, що почути все це можна лише із якісною акустикою. З хорошими навушниками космічність хітової Uprising набуває фантастичної ясності, а вокал зливається з клавішними в одну площину над вами, яку, здається, можна відчути на дотик.
 


Партнерський матеріал

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я не робив вибір. Музика сама обрала мене. І тепер я граю рок! Roger Glover Deep Purple

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом