-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн

Зараз в ефірі

Наклейка Radio ROKS тепер і у військовій літературі

01.03.2019   3228
Днями наша слухачка Анастасія Громова звернула нашу увагу на абзац книги "Військовий непотріб" автора Василя Паламарчука, в якому фігурує наклейка Radio ROKS:
 
На нашій башті з лівого і правого боків були наліпки "RADIO ROKS 107,6 FM" з крилами (її мій кум Павло організував). А на задній стороні башти — оригінальна наклейка "RADIO ROKS", нам її передали прямо з Києва, з радіостанції. Ми ці наліпки трохи забризкали зеленою фарбою, щоб не демаскували. Якраз по цих крилах нас завжди впізнавали всі ремонтники і заправники. Крім того, це був чудовий антураж для селфі.
 
Соня Сотник зв'язалася з автором і він розповів трохи про себе. Василю — 38 років, за освітою він — юрист. У 2014 році він став артилеристом у 28-й бригаді. Спочатку, Василь публікував уривки з військового життя на Facebook, а за три роки вони перетворилися на книгу про простих військових однієї артилерійської батареї які жили, воювали і просто робили свою роботу. Замовити книгу можна, написавши автору у Facebook.
 
Також, слухайте свіжу рубрику "Про Особисте", де Соня розповіла про книгу "Військовий непотріб".

Джерело
Поділіться цим дописом з друзями!

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Є такий вислів: «Пісні писати легко. Але дуже складно писати блискучі пісні». Саме ці складності я зараз переживаю. Bryan Adams

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом