-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Radio ROKS Рок. Тільки рок!
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Багажні історії

Акція тривала з 01.12.2014 по 26.12.2014

Розкажіть нам історію завантаження вашого легкового автомобіля неймовірною кількістю речей. Це може бути що завгодно: сімейний виїзд на природу, велопробіг у мальовничій місцевості, мандрівка на лижний курорт чи навіть переїзд у інше місто – будь-який привід, що змусив вас упакувати авто по повній. 
 
Обов’язково вкажіть марку авто, а краще надішліть фотографію повного завантаження. 
Автори найвражаючих історій отримають сертифікати на 3 000 гривень від інтернет-магазина Bagazhnik.UA на Глибочицькій - офіційного дистрибьютора Thule в Україні.
 
Щоп’ятниці о 10:15 в київському ефірі Сергій Кузін і Соня Сотник підбиватимуть підсумки та обиратимуть переможця тижня.  Всі зареєстровані учасники акції отримають заохочувальний приз - карту зі знижкою 7% в інтернет-магазині офіційного дистрибьютора Thule в Україні.

Отримуйте свої карти за адресою: м.Київ, вул. Глибочицька, 43. Тел.: (044) 222-88-06.
 
Також пропонуємо ознайомитись з корисними пропозиціями в інтернет-магазині офіційного дистрибьютора Thule в Україні Bagazhnik.UA
 

Заявки приймалися до
Офіційні правила участі

Поділіться цією акцією з друзями!

Раніше звучали

ще раніше
21:33
Devour The Day
The Bottom

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Люди хочуть, щоб їх лякали. Вони хочуть спектаклю, вистави! Ось чому вони так люблять дивитись фільми жахів, і чому наша група залишалась на вершині так довго. Paul Stanley Kiss

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом