-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
Dire Straits — Sultans of Swing

Добро робити легко на Radio ROKS

 
Тараненко Євген, 9 років
м. Харків
Діагноз: ДЦП, змішана форма.
Мама Анна: (068) 602-98-85
 
Вагітність перебігала без ускладнень. Дитина народилася від стимульованих пологів на повному терміні, у асфіксії, з вагою 3700 кг та два дні перебувала на штучній вентиляції легень. На третю добу хлопчика з мамою госпіталізували до неврологічного відділення обласного перинатального центру. Відразу було пройдено два курси лікування. Згодом, кожні три місяці й до цієї пори батьки повторюють курси реабілітації та додають різні терапії. Родина активно займається дитиною. З кожним курсом лікування у Жені з'являється позитивна динаміка - краще сидить, тримаючись ручками за поручень коляски, краще тримає ручками різні предмети, почав ходити з підтримкою. На даний момент Жені в середині січня призначено пройти черговий курс реабілітації в Харківському центрі. Вартість лікування становить 32 950 грн. Підтримайте родину у турботі про дитину!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0106 0349
Отримувач: Тараненко Анна Іванівна

 
 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
Соболь Амелія, 12 років
м. Полтава
Діагноз: пухлина м'яких тканин правій гомілці
Мама Світлана 063-785-61-78
 
Це прохання про підтримку не тільки конкретній дитині, а й родині в якій п'ятеро дітей. Потрібна допомога не тільки в лікуванні Амелії, а й в підтримки родини.  Потрібна допомога мамі Світлані. Чи змогли б ви усиновити дітей друзів, що розбилися, удочерити знайдену дівчинку, пережити зраду чоловіка, відмову від бізнесу та цькування батьків однокласників? При тому, що оголошувати про все не хочеться. При тому, що власні діти розуміють, підтримують та допомагають, а Світлана горою стоїть за дітей. Наразі родина просто потребує нашої підтримки!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)

 


📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Сліпа віра у своїх лідерів, або у будь що призведе до того, що вас вб‘ють. Bruce Springsteen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом