-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

Добро робити легко на Radio ROKS


 
Самборський Олексій, 18 років
Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома малого таза
Мама Ольга: (097) 413-91-36
 
У листопаді 2016 року дитина поскаржилася на запор. Мама дала проносне. Незабаром з'явилися болі в куприку. Вирішили, що це пов'язано з активними тренуваннями в залі. Мазь і аплікатор допомогли зняти біль. Але через тиждень дитина не змогла помочитися. Викликали швидку. У міській лікарні кілька разів робили УЗД. Встановили запальний процес нирок і сечового міхура та призначили антибіотики. Після трьох тижнів лікування приїхали додому і наступного дня знову повернулися в лікарню в машині швидкої допомоги. Тепер на УЗД виявили новоутворення й направили в обласну лікарню. Зробили КТ, біопсію, відправили матеріал на гістологію. З огляду на сильний больовий синдром, почали хіміотерапію. Прийшла відповідь з гістології та з січня 2017 по травень 2018 року Олексій пройшов одинадцять хіміотерапій, операцію та півроку приймав підтримуючу хімію. У листопаді 2018 року, на черговій перевірці виявили рецидив. Отримано ще три курси хіміотерапії та призначено метрономну ХТ. Наразі призначено препарат пазопаніб. Вартість двох упаковок на курс — 15200 грн. Родині вкрай потрібна допомога!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7427 1113 4159
Одержувач: Самборська Ольга Володимирівна

 

 
Соболь Амелія, 12 років
м. Полтава
Діагноз: пухлина м'яких тканин правої гомілки
Мама Світлана: (063) 785-61-78
 
На початку березня 2019 року дівчинка поскаржилася на біль під коліном, намацали ущільнення розміром з горошину і звернулися в поліклініку до хірурга. Лікар призначив компреси й постільний режим. Через два тижні лікування біль пройшов. Три роки тому дитина перенесла енцефаліт, тому навесні, під час загострення стану, госпіталізують в неврологічний центр. Дівчинка почала активно ходити і знову з'явилися болі. Доктор заспокоїв, що при розтягуванні так буває і призначив електропроцедури. Через два тижні лікування дитина почала тягнути ногу і болі посилилися. На початку травня мама забрала доньку і повезла на КТ. За результатами обстеження рекомендували дообстежити дівчинку і припустили новоутворення. Направили до травматолога, тому що дитячого онколога в місті немає. Знімки проконсультували у знайомих медиків і приїхали в Інститут раку . З травня 2019 року  Амелія поступила на лікування у відділення дитячої онкології. Після курсів хіміотерапій, на початку червня, видалили пухлину м'яких тканин правої гомілки. Ускладнення - грубий неврит литкового нерва, неврит великогомілкового нерва, часткова втрата функцій правої стопи. Болі були постійними, дівчинка не могла спати. Наразі ходить тільки в спеціальному ортезі, спираючись на паличку. В Інституті нейрохірургії Амелію готують до складної операції з тривалим реабілітаційним періодом. Родина просить підтримки в 15 000 грн. на витратні медичні матеріали для операції.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
 
 
Липкань Дар'я, 5 роки
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Коли ти з головою пірнаєш в рок, то вся твоя увага йде на те, щоб віддати все по максимуму. І для цього зовсім не обов‘язково мати чисте волосся.  David Gilmour Pink Floyd

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом