-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Добро робити легко на Radio ROKS

 


Соболь Тимофій
, 8 років
м. Полтава
Діагноз: прогресуюче генетичне захворювання
Мама Світлана 063-785-61-78

На вигляд Тимофій звичайний хлопчик, от тільки час від часу стаються напади. В кінці грудня, після тривалої відсутності (проходження хіміотерапій зі старшою донькою) мама помітила дивні завмирання у дитини – короткочасні виключення свідомості. Звернулися в Інститут педіатрії. У відділенні психоневрології встановлено депресію середнього ступеня (через буллінг у школі) та абсанс. Хлопчика обстежили в Центрі орфанних захворювань в Охматдиті. Для розуміння подальших призначень,  лікарем рекомендовано якскоріше додадкове обстеження – перевірити кров на епілептичну панель ДНК. На таку діагностику кров відправляють в США. Вартість 13750 грн. Родина вкрай в важкому фінансовому стані та дуже просить про підтримку!

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
 


 
 
Заблоцький Ілля, 6 років
м. Одеса
Діагноз: медуллобластома 4-го шлуночка головного мозку
Мама Галина 096-412-57-00
 
Вперше блювота і висока температура тіла з'явилися в серпні 2016 року. Протягом трьох місяців дитині встановлювали діагнози і лікували ангіну, мононуклеоз, вітрянку, алергію, бронхіт. Дитина спостерігалася в Діагностичному центрі, постійно обстежувалася, намагалися зрозуміти причину стану. У березні 2017 року хлопчика знову госпіталізували в інфекційне відділення з блювотою. Місяць обстеження - аналізи в нормі, ніякої інфекції немає. Було вирішено виконувати рекомендації вдома. В середині квітня дитині була введена підвищена доза протиблювотного препарату. У хлопчика звело очі. Швидкою госпіталізували в реанімацію. У дитини відновилася блювота, став сонним і млявим. Після консультації невропатолога зробили КТ і хлопчика госпіталізували в обласну лікарню з гідроцефалією і підозрою на пухлину. Встановили шунт. Зробили МРТ, проекції, лікар проконсультувався з колегою з Канади і в середині травня пухлину видалили. З червня 2017 року розпочалося тривале лікування. На даний момент Іллі повторно призначений препарат Авастін, допомагає. До сплати за повний курс не вистачає 48 000 грн. Допоможіть родині!

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7456 0413 2719
Одержувач: Звонар Галина Дмитрівна (мама) 
 
 
 
 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
 
 


📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я приймав стільки ангельського пилу та іншого непотребу, що він вже мене просто не бере. Ozzy Osbourne

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом