-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Radio ROKS — Рок. Тільки рок!
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Благодійність
Сирота Данило, 17 років
м. Київ
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Мама Оксана 095-23-341-90
 
Данило займався дзюдо, тому коли в лютому 2013 року, після тренування, з'явилися болі в нозі, особливої уваги не звернули. Через три тижні біль вщух, але з'явилося якесь ущільнення. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і лікар направив на консультацію до онколога. З березня 2013 року Дані встановили діагноз і почалося агресивне лікування. Вже п'ять років як дитина в стійкої ремісії. Пройдено 23 курси хімієтерапії, рецидив, безліч операцій і досі триває боротьба за якість життя — можливість уникнути ампутації. Даня дуже хоче закінчити лікування, яке два роки тому він почав в Мюнхені, в Центрі коректівної хірургії кінцівок. Там його лікують фахівці, які знають як йому допомогти. Два етапу лікування у Німеччині вдало пройдені. Інфекція пішла, а ноги стали однакової довжини. Це буде вже третій ендопротез. А якщо не продовжити лікування, вчасно не встановити новий ендопротез, то усі зусилля виявляться марними. Родині необхідно зібрати 757 265 грн. Допоможіть хлопцю закінчити свою боротьбу!
 
Monobank: 5375 4141 1033 1690
Приватбанк: 5168 7422 0467 8910
Одержувач: Сирота Оксана (мама)

 
Данило Небибко
м. Київ
Діагноз: лейкемія
Мама Юлія 097-647-43-37
 
Напередодні канікул, довгоочікуваного відпочинку у вже п’ятикласника Данила Небибка діагностувати лейкемію. Негайно розпочали курс лікування. Наступного тижня розпочнеться хімієтерапія. Хлопчик мужньо бореться за життя. Каже, що здолає цю недугу! Але Дані та його батькам дуже потрібна наша допомога! Тато хлопчика, учасник АТО, зараз сам перебуває на госпіталізації. В лікарні з Данею мама. Зараз навіть невелика сума стане в пригоді у боротьбі з хворобою. Допоможемо родині вилікувати сина!
 
Приватбанк 
Поповнення карти 5168 7554 2254 6552
Одержувач: Подобіна Ю.А. 

Губанов Богдан, 14 років
Запорізька обл., м. Дніпрорудне
Діагноз: кістозно-солідна ембріональна пухлина лівої лобної ділянки головного мозку
Мама Марина 097-453-37-04

В кінці грудня 2019 роки хлопчик почав іноді скаржитися на головний біль, періодично трималася субфебрильна температура. Незабаром головний біль посилився, з'явилася блювота, дитина почала більше спати. Прийшли в поліклініку. Педіатр пояснила стан перехідним віком і рекомендувала контролювати тиск. Богдан сказав, що у нього двоїться в очах і вирішили зайти ще й до окуліста. Після огляду, лікар направив до невропатолога в обласну лікарню. На МРТ виявили новоутворення. Старша дитина в сім'ї вчиться на медика і він показав знімки зав.кафедрою нейрохірургії. На початку лютого 2020 року Богдана прооперували в Інституті нейрохірургії. Матеріал віддали на гістологію, встановили діагноз і почалися курси хімієтерапій. Дитині рекомендована протонна терапія. Вартість медичної послуги 800 тисяч гривень. Підтримайте сім'ю! Допоможіть Богдану скористатися шансом!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7574 0544 9077
Одержувач: Губанова Марина


 


Соболь Тимофій, 8 років
м. Полтава
Діагноз: прогресуюче генетичне захворювання
Мама Світлана 063-785-61-78
 
На вигляд Тимофій звичайний хлопчик, от тільки час від часу стаються напади. В кінці грудня, після тривалої відсутності (проходження хіміотерапій зі старшою донькою) мама помітила дивні завмирання у дитини – короткочасні виключення свідомості. Звернулися в Інститут педіатрії. У відділенні психоневрології встановлено депресію середнього ступеня (через буллінг у школі) та абсанс. Хлопчика обстежили в Центрі орфанних захворювань в Охматдиті. Для розуміння подальших призначень,  лікарем рекомендовано якскоріше додадкове обстеження – перевірити кров на епілептичну панель ДНК. На таку діагностику кров відправляють в США. Вартість 13750 грн. Родина вкрай в важкому фінансовому стані та дуже просить про підтримку!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 5478 1207
Одержувач: Воронкова Людмила (бабуся)
 
 
Липкань Дар'я, 6 років
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3 000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я зрозумів, як швидко минає час, коли згадав, як давно вийшла наша остання платівка. А здається, це було тільки вчора. Jeff Lynne ELO

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом