Бойовий
привіт!
Наклейки
Radio ROKS
Шпалери на
робочий стіл
Рок-накладки на гаджет
ROKS-клуб: Вхід | Реєстрація

Слухати Radio ROKS

ще 4 онлайн-радіостанції
Український Рок
Mad Heads - Все, що маю
Новий Рок
Stone Sour - Hydrograd
Hard'n'Heavy
Motorhead - Ace of Spades
Рок-Балади
Ozzy Osbourne - You're No Different
Як слухати радіо онлайн
Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] у Viber і Telegram на +380-67-006-103-6 та на ranok@radioroks.ua

Добро робити легко на Radio ROKSБабак Владислав, 17 років
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого таза 
Мама Сніжана: (068) 639-11-92
 
Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузію. Незабаром з'явилися проблеми зі стільцем, з'явився біль під час сидіння. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД і виявили новоутворення в малому тазу.  З вересня 2017 року Владислав розпочав лікування у відділення дитячої онкології. Наразі дитині терміново потрібен Космеген. Вартість 33 000 грн. Допоможіть родині сплатити!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3813 1867
Одержувач: Бабак Сніжана Леонідівна


 
Гордійчук Федір, 24 роки
Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Миколаївка
Діагноз: остеогенна саркома правої стегнової кістки, стан після ампутації
Мама Галина: (067) 603-98-79
 
Це чудово, коли дитина в родині помічник. Помиє посуд, прибере в будинку, та ще й приготує щось простеньке. Батьки не натішаться. А в школі грає в духовому оркестрі, любить грати в футбол. Під час гри в футбол, Федір так забив ногу, що лопнула судина. З ким ні буває? Але довелося звернутися до лікаря. Лікування в Дніпропетровську тривало з місяць, була й операція. А з вересня 2007 року Федір розпочав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено шістнадцять курсів хіміотерапії, ендопротезування, корекція скорочення ноги за допомогою ортопедичного взуття. Але за десять років хлопець встиг значно вирости, без милиць ходити неможливо. Враховуючи значну різницю в довжині ніг, прийнято рішення в ампутації. В Харківському Інституті патології хребта та суглобів імені проф. Ситенка лікарі намагаються максимально зберегти довжину кістки. Парубка чекає чергова операція. Родина просить допомоги в 25 тис. грн. для можливості забезпечення ліками та витратними матеріалами
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7426 0116 6527
Отримувач: Гордійчук Федір Григорович

 
Липкань Дар'я, 3 роки
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна


Малонос Іван, 4 роки
Черкаська обл., м. Умань
Діагноз: саркома Юінга м'яких тканин спини
Мама Світлана 063-174-15-90
 
З початку травня 2017 року хлопчик почав скаржитися на періодичні болі в спині. Через два тижні, вночі впав з дивана. Через три дні мама виявила на спині у дитини ущільнення в районі ребер. Не боліло, не турбувало. Ще через три дні стали помітні зміни в ході, затримка стільця. Далі проносне, дитина сіла на горщик, а встати вже не зміг. Приїхали в лікарню. Рентген, огляд вузьких фахівців - все в нормі. Нейрохірург призначив КТ і виявили новоутворення. Хлопчика направили до Охматдиту, а звідти до дитячого онколога. З червня 2017 року Іван розпочав лікування. На даний момент дитині рекомендована променева терапія в Центрі томотерапіі в Кропивницькому. Батьки мають сплатити 6000 грн благодійного внеску за госпіталізацію та 11600 грн за розмітку. Підтримайте фінансово!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4996 4239 2284
Одержувач: Малонос Світлана Володимирівна


Бойко Настя, 2 роки
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку 
Мама Марія 097-152-37-78
 
У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили до дитячого онколога. Розпочали лікування. Наразі дитині щомісяця потрібен препарат Темодау у флаконах. Вартість 24 400 грн. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4215 3736
Отримувач: Бойко (Деркач) Марія МихайлівнаЗараз в ефірі
[KAMTUGEZA]
07:00 - 10:00
Приєднуйтесь до Radio ROKS!
Radio ROKS в мобільному
Рок-цитата
Треба бути готовим прислуховуватись до тих, хто може тебе чомусь навчити. В іншому випадку ти ніколи не виростеш. Eric Adams

Manowar

Оберіть місто
 • Не визначати
 • АР Крим
 • Вінницька область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Запорізька область
 • Кіровоградська область
 • Київська область
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
Київ - 103.6 FM