Замініть невдале тату
Квитки на Deep Purple!
Бойовий
привіт!
Наклейки
Radio ROKS
Шпалери на
робочий стіл
Рок-накладки на гаджет
ROKS-клуб: Вхід | Реєстрація

Слухати Radio ROKS

ще 4 радіостанції
Український Рок
Нумер 482 - Добрий ранок, Україно
Новий Рок
Seether - Let You Down
Hard'n'Heavy
Deep Purple - Highway Star
Рок-Балади
Scorpions - Under The Same Sun
Як слухати радіо онлайн

Добро робити легко на Radio ROKS


Яковенко Назар, 2 роки
Житомирська обл., Лугинський р-н, с. Зарічка
Діагноз: нейробластома з ураженням лівого геміторакса
Мама Вікторія: (066) 075-30-99

У червні 2016 року у дитини почали активно лізти зубки, піднялася температура тіла, хлопчика госпіталізували з гострим бронхітом. Зробили рентген і побачили білу пляму в області легенів. Направили в обласну лікарню. Зробили КТ й направили до дитячого онколога. З червня 2016 року по лютий 2017 року Назар пройшов курс лікування у відділенні дитячої онкології. Наразі, проходить рекомендоване за протоколом обстеження mibg, яке не проводиться в Україні. 1 червня хлопчика чекають на чергове, третє обстеження. Потрібна сума 25 000 грн. Допоможіть родині!

Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 2887 3700
Одержувач: Поліщук Олена (бабуся)

Бабак Владислав, 17 років
Хмельницька обл., Ізяславський р-н, с. Мислятин
Діагноз: ПНЕТ малого тазу
Мама Сніжана: (068) 639-11-92

Хлопчик професійно займається волейболом, тому, коли влітку 2017 року з'явилися болі в спині, то особливої тривожності вони не викликали. Два місяці застосування мазей поліпшення не дали. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ попереку, доктор побачив протрузию. Незабаром з'явилися додаткові проблеми. Звернулися до поліклініки, зробили УЗД й виявили новоутворення в малому тазу. Дитину направили до дитячого онколога. З вересня 2017 року Владислав розпочав лікування. Зараз хлопцеві призначена променева терапія. Взялися проводити в клініці Спіженка. Допоможіть батькам оплатити! Вартість 120 000 грн.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 3813 1867
Одержувач: Бабак Сніжана Леонідівна


 

Гордійчук Федір, 24 роки
Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Миколаївка
Діагноз: остеогенна саркома правої стегнової кістки, стан після ампутації
Мама Галина: (067) 603-98-79
 
Це чудово, коли дитина в родині помічник. Помиє посуд, прибере в будинку, та ще й приготує щось простеньке. Батьки не натішаться. А в школі грає в духовому оркестрі, любить грати в футбол. Під час гри в футбол, Федір так забив ногу, що лопнула судина. З ким ні буває? Але довелося звернутися до лікаря. Лікування в Дніпропетровську тривало з місяць, була й операція. А з вересня 2007 року Федір розпочав лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено шістнадцять курсів хіміотерапії, ендопротезування, корекція скорочення ноги за допомогою ортопедичного взуття. Але за десять років хлопець встиг значно вирости, без милиць ходити неможливо. Враховуючи значну різницю в довжині ніг, прийнято рішення в ампутації. В Харківському Інституті патології хребта та суглобів імені проф. Ситенка лікарі намагаються максимально зберегти довжину кістки. Парубка чекає чергова операція. Родина просить допомоги в 25 тис. грн. для можливості забезпечення ліками та витратними матеріалами
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7426 0116 6527
Отримувач: Гордійчук Федір Григорович

 
Липкань Дар'я, 3 роки
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна: (066) 709-47-17
 
На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цітоскопіі лікар направив дівчинку в онкогематологічне відділення обласної лікарні, а звідти в Київ. З березня 2016 по лютий 2017 рік Даша пройшла курс спец лікування у відділенні дитячої онкології. Пройдено дев’ять курсів хіміотерапій та операцію внаслідок якої дитині постійно потрібні пластини для тримання спеціального мішечка та самі мішки. 3000 грн потрібно родині для придбання таких витратних матеріалів на півтори місяці. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 5831 0532
Одержувач: Липкань Тетяна Володимирівна


Бойко Настя, 2 роки
Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Cорока
Діагноз: пухлина VI шлуночка головного мозку 
Мама Марія 097-152-37-78
 
У червні 2016 року батьки звернули увагу на незвичну поведінку дитини. Дочка стала нервовою, слабкою, перестала повзати і намагатися ходити. Звернулися в обласну лікарню. Зробили МРТ, виявили новоутворення і дівчинку направили в Інститут нейрохірургії. На даний момент пухлина виявилася неоперабельною. У липні дитині встановили шунт і направили до дитячого онколога. Розпочали лікування. Наразі дитині щомісяця потрібен препарат Темодау у флаконах. Вартість 24 400 грн. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4215 3736
Отримувач: Бойко (Деркач) Марія Михайлівна


Приєднуйтесь до Radio ROKS!
Radio ROKS в мобільному
Рок-цитата
Життя в рок-музиці таке ненадійне! Але я обожнюю ризикувати! Сьогодні я міліонер, а завтра можу стати ніким. І мене це нітрохи не хвилює. Freddie Mercury

Queen

Оберіть місто
 • Не визначати
 • АР Крим
 • Вінницька область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Запорізька область
 • Кіровоградська область
 • Київська область
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
Київ - 103.6 FM