Бойовий
привіт!
Наклейки
Radio ROKS
Шпалери на
робочий стіл
Рок-накладки на гаджет
ROKS-клуб: Вхід | Реєстрація
і ще 4 додаткові канали
Український Рок
Новий Рок
Hard'n'Heavy
Рок-Балади
Приєднуйтесь до наших каналів у Viber та Telegram!

Добро робити легко на Radio ROKS


Сарафенюк Дмитро, 22 роки
м. Донецьк
Діагноз: остеосаркома лівого стегна, пострезекційний дефект.
Батько Юрій 050-102-89-86
 
У травні 2011 року дитина відчула біль в коліні при натисканні. Через два тижні стало боляче підніматися по сходинках. Звернулися до хірурга зі скаргами на болі та злегка опухлим коліном. Зробили УЗД, рентген, доктор припустив надрив м'яких тканин. Призначене лікування - мазь, знеболювання - дало поліпшення і Діма поїхав відпочити на морі. За п'ять днів з'явилося помітне ущільнення і незабаром стало боляче ходити. Приїхавши з моря, стали звертатися до лікарів. Рентген показав наявність пухлини. Через знайомих потрапили до відділення кісткової онкології в обласній травматологічній лікарні, де зробили біопсію, встановили діагноз. Після емболізації, встановили ендопротез і дитина приїхала в Київ у відділення дитячої онкології. Пройдено агресивне спец лікування та встановлено вітчизняний ендопротез, який не дозволяв згинати ногу та нога була на 8 см. коротша. В 2014 році в Харкові в Інституті патології хребта та суглобів імені проф. Ситенка встановили "зростаючий" німецький ендопротез, що дозволило подовжити ногу. Наразі парубок потребує заміни "зростаючої" частини на постійний модуль. Перебуваючи з онкологічним діагнозом в зоні військового конфлікту, ти нікому не потрібен (це наслідки не військових дій). Отож, нам вирішувати – українець він, чи відречемося. Модульний ендопротез Mutars лівої нижньої кінцівки  для Дмитра коштує 553 994 грн. Ще не вистачає 500 тис.грн.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 4149 4991 0182 4280
Отримувач: Сарафенюк Дмитро ЮрійовичПрохорчук Наталія, 14 років
Житомирська обл., Черняхівський р-н, с. Некраші
Діагноз: гигантоклеточная пухлина крижів
Мама Ірина 068-047-03-22
 
У січні 2017 року у дитини з'явилися болі в спині. Звернулися до районної лікарні. У дівчинки виявили два зайвих хребця і одне ребро. Через два місяці болі посилилися, стала кульгати, стало боляче сидіти. Батьки привезли доньку в обласну лікарню. Після обстеження, КТ, направили в НІР. Біопсію провели двічі. Підтвердили доброякісність новоутворення і неоперабельність пухлини. Призначили прийом препарату Проліа. Вартість 11 000 грн. Допоможіть! Цей препарат потрібно тривало вводити раз в місяць.
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7572 6582 6323
Одержувач: Прохорчук Ірина Василівна


Пасько Надія, 13 років
м.Хмельницький
Діагноз: саркома Юінга правої малогомілкової кістки
Мама Клавдія 067-381-51-64 
 
У жовтні 2016 року дівчинка отримала удар баскетбольним м'ячем по нозі. Кілька днів протималася припухлість і все зійшло. У грудні довелося серйозно перехворіти грипом. На місці удару з'явилося ущільнення. Звернулися до травматолога в міську лікарню. Зробили рентген, КТ і виявили новоутворення. В середині грудня зробили відкриту біопсію. За гістологією встановили діагноз і з лютого 2017 року Надя розпочала лікування у відділенні дитячої онкології. Наразі відсутній препарат хіміотерапії Метотрексат. Щоб придбати на один курс потрібні 26 640 грн.
 
Приватбанк
Поповнення карти 5168 7573 1962 1233
Одержувач: Пасько Клавдія СергіївнаЖиров Єгор, 11 років
Луганська обл., м Лисичанськ
Діагноз: остеосаркома правої великої гомілкової кістки
Мама Тетяна 095-490-65-65
 
Після активної гри, в березні 2017 року, на нозі, трохи вище коліна з'явилася припухлість. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і хлопчика направили до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів ім. Ситенка. У НІР не було місця для госпіталізації. В Інституті ім.Сітенка зробили КТ, біопсію, встановили діагноз і направили в обласну лікарню, де дитина пройшла два курси хіміотерапії. З липня 2017 Єгор приїжджає на блоки з Метотрексатом у відділення дитячої онкології Національного інституту раку. Наразі потрібного препарату хіміотерапії немає в наявності. Допоможіть родині придбати ліки. На курс потрібно 19 648 грн.
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7551 0306 8231
Одержувач: Ткачова Тетяна Костянтинівна (мама)


Лисовець Василь, 3 роки
Львівська обл., м.Дрогобич
Діагноз: нейробластома за очеревинного простору, парез нижніх кінцівок.
Мама Зоряна 098-413-07-77
 
Васильчику вже три роки. З восьми місяців почалися проблеми,  дитині встановили нейробластому заочеревинного простору. Рік лікування у відділенні дитячої онкології. Відразу ж після основного лікування малеча продовжила позбавлятися ускладнення – парез нижніх кінцівок. В Українському медичному центрі реабілітації дітей з органічним ураженням  нервової системи МОЗ України запропонували реабілітаційну програму. Щомісяця таке лікування коштує 6500 грн.  Допоможіть мамі рятувати дитину!
 
Ощадбанк
Поповнення картки  4790 7010 0985 5015
Одержувач:  Лисовець Зоряна Зорянівна
 
Приватбанк
Поповнення картки  5168 7426 0176 4834
Одержувач:  Баб’як Любов Миколаївна (бабуся)


Наша допомога потрібна 28-річному киянину Ігорю Остапчуку. Молодого чоловіка вбиває рак крові. Спортсмен, без шкідливих звичок - Ігор ніколи не скаржився на погане самопочуття. Та взимку у нього різко підскочила температура. Банальний аналіз крові ошелешив - рівень лейкоцитів в крові у вісім тисяч разів перевищує норму. Сумнівів не лишилося - це рак, а точніше гострий лімфобластний лейкоз. Позаду вже чотири блоки нищівної хіміотерапії, місяці в ізольованому боксі і вердикт лікарів: потрібне пересадження кісткового мозку від донора. В Україні це смерть, бо таких операцій дорослим у нас не роблять. Шанс на одужання дає турецька клініка Медікал Парк. Там виставили рахунок у 110 тисяч доларів і сказали: їхати треба терміново. Ігор подав документи в МОЗ на сплату закордонного лікування, але в бюджеті скінчилися гроші. Остапчуки ж за ці півроку вичерпали всі свої ресурси, продали навіть авто. А кожен день зволікання для Ігоря може виявитися останнім. Допоможіть молодому чоловікові вибороти шанс на життя! Номери рахунків та всі подробиці ви дізнаєтеся у дружини Ігоря Жанни Остапчук, її телефон: 093 484 12 23Зараз в ефірі
17:01
Radio ROKS
Рок. Тільки рок!
Приєднуйтесь до Radio ROKS!
Radio ROKS в мобільному
Рок-цитата
Я не вважаю, що ми заслуговуємо на той статус, який посіли... просто людям досі потрібні герої, і вони вірять у те, що у рок-музикантів є відповіді на всі питання... David Gilmour

Pink Floyd

Оберіть місто
 • Не визначати
 • АР Крим
 • Вінницька область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Запорізька область
 • Кіровоградська область
 • Київська область
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
Київ - 103.6 FM