Безкоштовний
додаток
для

Єдина Країна! Единая Страна!
РОКС-заправка
Бойовий
привіт!
Наклейки
Radio ROKS
Шпалери на
робочий стіл
Рок-накладки на гаджет
Клуб слухачів Radio ROKS
Вхід | Реєстрація
і ще 11 додаткових каналів
Hard'n'Heavy
Рок-Балади
Рок-Концерт
[КАМТУГЕЗА]
Новий Рок
Український Рок
AC/DC
Beatles
Queen
Scorpions
Океан Ельзи

Добро робити легко на Radio ROKS


Керімова Діана, 2 роки
Херсонська обл., Генічеський р-н, смт. Партизани
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Мама Левза 068-456-40-71
 
На початку вересня 2016 року у дитини з'явилися проблеми з апетитом, слабкість, перестала вставати на ноги, з'явилася субфебрильна температура тіла. Батьки вирішили, що це реакція на зубки, що ріжуться. Через два тижні, як з'явився такий стан, звернулися до педіатра. Аналіз крові показав високий ШОЕ і низький рівень гемоглобіну. Дівчинку направили в обласну лікарню, але потрапили на кінець робочого дня перед вихідними. Повернулися додому і звернулися до лікаря, який призначив знеболюючі та жарознижувальні препарати. Після тимчасового поліпшення, через тиждень стан погіршився. Приїхали в обласну лікарню. Після обстеження, МРТ, КТ, виявили метастази і дитину направили до Києва. З листопада 2016 року Діана поступила на лікування у відділення дитячої онкології та розпочалися хіміотерапії. Наразі, для розуміння подальшого лікування, дитині потрібно обстеження mibg, яке не проводиться в Україні. 17 квітня дівчинку чекають на обстеженні. Потрібна сума 30 000 грн. Допоможіть родині!
 
Приватбанк
Поповнення карти 4149 4996 4568 2640
Отримувач: Віраті Левза Рустемовна (мама)


Поковба Дмитро, 3 роки 
Чернігівська обл., Ічнянський р-н, с.Іваниця
Діагноз: апластична анемія, тромбоцитопенія
Мама Людмила 097-947-88-43 
 
На початку осені 2016 року дитина почала швидко втомлюватися, боліли ніжки, по тілу раптово з'являлися синці. Звернулися до лікаря. За аналізом крові хлопчика терміново госпіталізували в реанімацію обласної лікарні. Після обстеження встановили діагноз та розпочали лікування, яке без пересадки кісткового мозку лише сповільнює хворобу.
 
Апластична анемія - захворювання при якому кістковий мозок припиняє виробляти клітини ВСІХ основних видів крові. По даним обстеження, родинний донор відсутній. Наразі дитина приймає лікування у відділенні Інтенсивної хіміотерапії онкогематології ОХМАТДИТу. Для неродинної пересадки кісткового мозку, що не проводиться в Україні, родині потрібні 170 тисяч євро.
 
ПриватБанк
Поповлення карти 5457 0822 3257 8935
Отримувач: Поковба-Павленко Людмила Миколаївна
 


 
Нікітін Олександр
Діагноз: атрезієя жовчевивідних шляхів
Мама Нікітіна Людмила 380 97 687 96 14

Нікітіну Олександру потрібна термінова операція по трансплантації печінки. Він народився з дуже рідкісною вадою біліарної системи - атрезією жовчевивідних шляхів. У півтора місяці були виявлені ознаки хвороби і місцеві лікарі направили нас с дитиною до Києва в ОХМАТДИТ. Там провели діагностику і поставили діагноз - біліанра атрезія жовчевивідних шляхів. При цьому діагнозі дитині потрібно провести операцію по Кассаї. У Києві нам відмовились провести операцію, аргументувавши це тим, що вона йому не допоможе. Допоможе лише трансплантація печінки. Сума збору 127 245 євро. Майже 60 тисяч ми вже зібрали. Залишилось менше 70 тисяч. Термін до 10 березня.

ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7573 1903 3637
Одержувач: Никитина Людмила Сергеевна

 
Майоренко Маргарита, 4 роки
Дніпропетровськ
Діагноз: вроджена двостороння ущелина верхньої губи, альвеолярного відростка щелепи у фронтальному відділі, ущелина твердого та м'якого піднебіння.
Батько Володимир 099-963-94-75, 063-798-12-78
 
Маргарита третя дитина в сім'ї. Дівчинка народилася з вродженою двосторонньою ущелиною верхньої губи, альвеолярного відростка щелепи у фронтальному відділі, ущелиною твердого та м'якого піднебіння, порушеною функцією жування, дихання, ковтання і мови. На даний момент зроблено п'ять операцій. У 2013 році виконано формування губ. В ході третьої операції, у віці 1,7 місяців, зробили закриття відсутнього ньоба. Четверта і п'ята (2015-2016 р.) були пов'язані з формуванням правобічної губи, дихальних шляхів ніздрів. У плановому порядку має бути зроблено ще чотири операції у Львові. Всі операції необхідно зробити до семи років. Необхідна мінімальна сума на одну операцію становить 14 000 грн. Допоможіть родині!
 
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7420 1321 2380
Одержувач: Майоренко Володимир ІгоровичСирота Данило, 13 років
м. Запоріжжя
Діагноз: остеосаркома лівої стегнової кістки
Папа Олексій 095-233-41-91
 
Данило займався дзюдо, тому, коли в лютому після тренування з'явилися болі в нозі, особливої уваги не звернули. Через три тижні болі вщухли, але з'явилося якесь ущільнення. Звернулися до поліклініки, зробили рентген і доктор направив на консультацію до онколога. З березня 2013 по лютий 2015 Данило пройшов курс спецлікування у відділенні дитячої онкології. Пройдені курси хіміотерапій і операція по заміні ураженої кістки ендопротезом. Зараз встановлений ендопротез вимагає заміни, хлопчик не може нормально пересуватися. У Харківському «Інституті патології хребта та суглобів» дитину готують до встановлення німецького модульного ендопротезу. Вартість 36 тис.євро. Допоможіть в зборі необхідної суми!
 
Приватбанк
Поповнення картки 5168 7420 2176 6492
Одержувач: Сирота Оксана ОлегівнаЗараз в ефірі
Раніше звучали
03:20
Українці разом!
Живи сьогодні
Приєднуйтесь до Radio ROKS!
Radio ROKS в мобільному
Рок-цитата
Все-таки, старикам рок дається краще. Бо на нас залишилось мало місць, які можна вразити. Robert Plant

Led Zeppelin

Оберіть місто
 • Не визначати
 • АР Крим
 • Вінницька область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Запорізька область
 • Кіровоградська область
 • Київська область
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
Київ - 103.6 FM