Безкоштовний
додаток
для

Поділіться цією піснею з друзями в соцмережах!
Єдина Країна! Единая Страна!
Шпалери на
робочий стіл
Бойовий
привіт!
Наклейки
Radio ROKS
Рок-накладки на гаджет
Клуб слухачів Radio ROKS
Вхід | Реєстрація
і ще 11 додаткових каналів
Hard'n'Heavy
Рок-Балади
Рок-Концерт
[КАМТУГЕЗА]
Новий Рок
Український Рок
AC/DC
Beatles
Queen
Scorpions
Океан Ельзи

Добро робити легко на Radio ROKS


Пилипчук Настя, 4 роки
Житомирська обл., Овруцький р-н, с.Заріччя
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору
Мама Наталя 097-258-65-51
 
На початку жовтня 2014 року дівчинку госпіталізували в районну лікарню з кишковою колікою. З тиждень капали, але поліпшення стану не було. Мама привезла дитину в обласну лікарню. Після огляду лікарями, УЗД, виявили новоутворення, зробили КТ і направили дівчинку в дитячу онкологію. Після 6 курсів хіміотерапії, операції, Настя закінчила курс спецлікування в жовтні 2015 року. Півроку підтримуючої хіміотерапії, перевірки. На черговій перевірці було виявлено рецидив. З березня 2016 року Настя знову розпочала лікування. Наразі дитині потрібен препарат вартістю 11 000 грн. Допоможіть придбати!
 
Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 3474 8057
Одержувач: Пилипчук Наталія Анатоліївна.Липкань Дар’я, 2 роки
Хмельницька обл., смт. Летичів
Діагноз: ембріональна рабдоміосаркома сечового міхура
Мама Тетяна 066 709-47-17

На початку березня 2016 року у дівчинки з'явилися часті позиви на сечовипускання, що супроводжувалися болем. Дитину госпіталізували в районну лікарню з підозрою на цистит, призначили антибіотики і продовжили обстеження. На УЗД виявили новоутворення і направили в урологічне відділення міської лікарні. Після цитоскопії доктор направив дівчинку до онкологів. З березня 2016 року Даша поступила на лікування у відділення дитячої онкології. В протоколах лікування застосовується препарат, що не забезпечується державою — Космеген. Потрібна кількість якого на курс лікування коштує 49000 грн. Допоможіть забезпечити дитині лікування!

Райффайзен Банк Аваль
Поповнення карти 4119 9713 0146 6738
Одержувач: Липкань Тетяна ВолодимирівнаКучма Даша, 11 років
Миколаївська обл., Казаньковський р-н, с. Михайлівка
Діагноз: хронічна двустороння нейросенсорна втрата слуху
Мама Марія 097-017-21-14
 
В два місяці дитина захворіла на менінгіт. Внаслідок хвороби дівчинка втратила слух, відказали ручки та ніжки. Завдяки великим зусиллям, через рік дитина пішла, але слух не відновився. В грудні 2006 року після обстеження, встановили двусторонню туговухість. На початку 2007 року було проведено кохлеарну імплантацію на лівому вусі. Наразі імплант потребує заміни. Вартість 170 210 грн!
 
Приватбанк
Поповнення карти: 5168 7420 2602 3360
Отримувач: Кучма Марія Володимирівна

Керницька Лідія, 37 років
Львівська обл., м. Стрий
Діагноз: філоїдна цистосаркома молочної залози.
 
Лідія Керницька – 37 річна стриянка. Усе своє життя вона допомагала іншим. Під час революції гідності готувала їжу для майданівців у Будинку профспілок, а коли почалася війна - влаштовувала благодійні ярмарки на підтримку військових. Плела маскувальні сітки, шила маскхалати, готувала енергетичні батончики і сухі борщі. Була одним з організаторів соціального проекту "Пряник від серця", який опікується розумово неповносправними людьми.
У серпні 2015 р діагностували філоїдну цистосаркому молочної залози. У вересні видалили пухлину частково, в жовтні ампутували грудь. Запевнили, що все гаразд.  Через надокучливий біль звернулась по допомогу в січні - порадили знеболювальне. Не допомогло. В кінці березня зробили томограму. Пухлинний процес охопив грудну клітку. Лікар, який оперував, відмовився проводити лікування.
З допомогою рідних та близьких вдалося зібрати кошти на обстеження в ізраїльській клініці Ассута. Після діагностики було проведено перший курс хіміотерапії. В червні потрібно пройти ще раз обстеження і починати курс прогресивної хімії. Всього 4 курси, 12 тис. доларів кожен. Ще витрати на перебування в клініці та консультацію лікаря, всього треба 60 тис. доларів. На даний момент зібрано 14 тис. Допоможемо Лідії разом!
 
Приватбанк
5168 7572 3130 2516
Отримувач: Керницька Лідія
Шубенко Михайло, 1 рік 6 місяців
Дніпропетровська обл., м. Підгородне
Діагноз: двустороння нейросенсорна туговухість, глухота.
Мама Світлана 063 251 47 43
 
Михайло в родині друга дитина. У старшого братика також глухота, проте йому пощастило і в один рік дитині було встановлено кохлеарний імплант за державний кошт. Зараз хлопчик чує, розмовляє та живе звичайним життям.  Батьки були впевнені, що це випадковість, адже такої патології в родині не було. Такий самий діагноз другої дитини став несподіванкою. Наразі державна програма призупинена, а Михайлик не має часу чекати! Для вживлення кохлеарного імпланту в Київському Інституті отоларінгології  хлопчику потрібно 772 650 грн. Допоможіть дитині чути світ та повноцінно розвиватися!
 
Приватбанк
Поповнення карти 4149 4978 5633 3861  
Отримувач: Шубенко Ігор Володимирович.

Балан Юля, 26 років
Діагноз: рак кишечника
Телефон Юлі (067) 501-09-96
 
Талановитий музикант, творча особистість, клавішниця українського гурту Sad Alice Said та за словами друзів – найдобріша людина в світі 26-річна Юля Балан вже більше року бореться з раком кишечника. На зміну концертам та репетиціям прийшли суцільні обстеження, аналізи та невтішні висновки лікарів. Спільними зусиллями вдалося відправити Юлю до Ізраїлю, де вона пройшла обстеження і 3 курсу хімії. Ситуація покращилася, але через метостази необхідно терміново провести складну та об’ємну операцію за методикою HIPEC. Після неї - від 3-х до 6-ти курсів хіміотерапії. Вартість операції, яку призначили на 15 січня – 31 тисяча сто доларів. Гроші потрібно перевести на рахунок клініки за два тижні до неї. Часу обмаль! Силами родини та друзів вже зібрано 10 тисяч. Необхідно ще зібрати 21 тисячу 100 доларів США.
 
Допоможемо разом Юлі повернутися до нормального життя, творити та змінювати цей світ на краще.
 
Приватбанк
Номер гривневої карти: 4731 2171 1408 2009
Одержувач: Балан Юлія МихайлівнаЗараз в ефірі
Переглянути відео
Раніше звучали
Переглянути відео
Переглянути відео
19:06
Переглянути відео
Рок-цитата
Все що вам потрібно – всередині вас. Я вірю, що люди самі творять свій Рай та своє Пекло. Це просто ваш особистий вибір. Karl Logan

Manowar


Оберіть місто
 • Не визначати
 • АР Крим
 • Вінницька область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Запорізька область
 • Кіровоградська область
 • Київська область
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
Київ - 103.6 FM